Druk offsetowy

Plakaty, papiery firmowe, notesy, teczki firmowe, kalendarze ...


   
   

Plakaty

Plakaty to jeden z  najstarszych i najbardziej popularnych nośników reklamy wizualnej. Mają przyciągać, informować, a czasem szokować!

Najczęściej wykorzystywane są do promocji organizowanych imprez, ale także z powodzeniem wypromują produkt lub osobę (np. plakaty wyborcze). Sprawdzają się na otwartej przestrzeni, jak i wewnątrz budynków. Dobry projekt na plakacie, odpowiednia widoczność i wysoka jakość wykonania to idealny i stosunkowo tani sposób na dotarcie do potencjalnych odbiorców. Najczęściej wykonujemy plakaty na papierze kredowym 170 g. Możemy je wydrukować w małej ilości w technice druku cyfrowego lub solwentowego. W przypadku większej ilości stosujemy druk offsetowy.


Papiery firmowe

Identyfikacja wizualna marki jest jednym z najistotniejszych elementów jej wizerunku. Papier firmowy buduje prestiż zarówno wśród kontrahentów, jak i pracowników. Oferty, faktury oraz inne dokumenty drukowane na papierze opatrzonym danymi firmy podnoszą jej prestiż, a przy okazji stają się dyskretnym nośnikiem reklamowym. Nasza drukarnia internetowa oferuje papier firmowy w formacie A4 na podłożu offset 90g. Papier offsetowy o gramaturze 90g, o gładkiej powierzchni i większej bieli niż zwykły papier ksero. Pozwala na przygotowanie profesjonalnie wyglądających dokumentów, podnosząc firmowy wizerunek.
Produkt w standardowym formacie A4 o wymiarach 210 x 297 mm. Jednostronny zadruk w pełnym kolorze (4+0 full kolor CMYK). Bardzo wysoka jakość wydruku w technice offsetowej.


Notesy

Notes to podstawowy element wyposażenia każdego biurka. Bardzo praktyczny do notowania krótkich informacji. Często kartkę z informacją wręczamy klientowi - notes z indywidualnym nadrukiem reklamowym jest świetną okazją do promocji firmy. Większe notesy (format A4), często stosowane są jako bloki konferencyjne do notowania większych ilości informacji - używane na szkoleniach, konferencjach itp.

Oferujemy:

  • notesy klejone
  • spiralowane

Notesy klejone wykonujemy w nakładzie od 100 szt. a spiralowane od 20 szt. w formatach A6, A5, A4, DL.


Teczki firmowe

Oferta zaprezentowana w dobrze zaprojektowanej teczce ofertowej nie tylko podniesie jej atrakcyjność, poprawi wizerunek oferującego, ale także pozwoli na łatwiejsze składowanie i segregowanie dokumentów, co pozwoli w odpowiednim czasie sięgnąć po te właściwe.

Teczki firmowe wykonujemy w technice cyfrowej w nakładach od 10 szt. jak również w technice offsetowej od 500 szt. Możliwe jest uszlachetnianie folią mat i błysk, jak również lakier wybiórczy UV.


Kalendarze

Kalendarz - całoroczna forma reklamy dla każdej firmy. Optymalny nakład oraz atrakcyjna cena pozwoli małym nakładem finansowym pozostawić swoją reklamę u wielu kontrahentów. Oferujemy kalendarze:

  • planszowe
  • trójdzielne
  • jednodzielne
  • biurkowe
  • książkowe

Nakłady już od 20 szt.