Wykonujemy naklejki w technice druku cyfrowego na papierze samoprzylepnym matowym lub błyszczącym. Również drukujemy naklejki na maszynie eko-solwentowej na folii mat, błysk lub transparentnej. Mogą być dodatkowo laminowane dla podwyższenia trwałości. Naklejki magnetyczne wykorzystują specjalną folię magnetyczną na którą naklejamy wydruk na folii. Naklejki 3D są pokryte warstwą specjalnej żywicy która po wyschnięciu daje efekt wypukłości.

Naklejki

Nacinane na ploterze tnącym
Naklejki nacinane

Samoprzylepne etykiety z folii są odporne na wilgoć i promieniowanie UV. Etykiety wyodrębniane są z pełnego arkusza za pomocą cięcia na ploterze tnącym. Otrzymują Państwo cały arkusz z naciętymi kształtami etykiet które można pojedynczo odklejać.

Magnetyczne
Naklejki magnetyczne

Folia magnetyczna jest to namagnesowane elastyczne tworzywo sztuczne, które przylega do powierzchni metalowych (np. lodówka, samochody, metalowe tablice itp.). Etykiety na podkładzie magnetycznym to doskonałe gadżety reklamowe, jak również materiały informacyjne i ekspozycyjne. Istotną zaletą w stosunku do materiałów samoprzylepnych, jest możliwość wielokrotnego ich „przyklejania” i „odklejania” bez uszkodzenia.

Nalepki 3D
Naklejki 3D

Wylana na powierzchnię kolorowej, samoprzylepnej etykiety przezroczysta, poliuretanowa żywica nadaje jej niepowtarzalny, luksusowy, trójwymiarowy wygląd oraz zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nalepki 3D są odporne na wilgoć, promieniowanie UV a także na uszkodzenia mechaniczne. Idealnie nadają się jako znaki firmowe dla wszelkiego rodzaju produktów: komputerów, samochodów, mebli, sprzętu elektronicznego, agd itp.

Naklejki nacinane na ploterze
Na papierze samoprzylepnym mat lub błysk. Druk cyfrowy. 45 zł/m.kw
Na folii samoprzylepnej mat, błysk lub folii przezroczystej. Druk eco-solwentowy. 55 zł/m.kw
Na folii samoprzylepnej z czarnym spodem. Można naklejać na inne zadrukowane lub ciemne podłoża. 60 zł/m.kw
Dodatkowy laminat stały błysk lub mat. Zwiększa znacznie trwałość naklejek. Zawiera filtr UV. Wskazany przy zastosowaniach zewnętrznych. 20 zł/m.kw
Obranie naklejek po nacięciu. 5 zł/m.kw
Magnetyczne (przykładowe ceny)
Naklejki kwadrat 5 x 5 cm - 20 szt. 70 zł
Naklejki kwadrat 5 x 5 cm - 50 szt. 150 zł
Naklejki kwadrat 5 x 5 cm - 100 szt. 250 zł
Naklejka na samochód z laminatem stałym 50 x 25 cm 50 zł
Komplet na samochód z laminatem 50 cm x 25 - 2 szt. i 40 cm x 10 cm - 1 szt. 100 zł
Naklejki 3D (przykładowe ceny)
Naklejka 4 cm x 4 cm - 100 szt. 190 zł
Naklejka 4 cm x 4 cm - 200 szt. 300 zł
Naklejka 5 cm x 1,5 cm - 100 szt. 130 zł
Naklejka 5 cm x 1,5 cm - 200 szt. 210 zł
Naklejka 3 cm x 3 cm - 150 szt. 250 zł