Aktualności

Nasze realizacje

Zobacz kilka naszych realizacji z różnych dziedzin reklamy. Nie zawsze mamy czas aby zrobić zdjęcia naszych prac. Jest to mały fragment naszych realizacji.

Duży wybór pieczątek

Mamy w ofercie bardzo duży wybór pieczątek. Samotuszujące oraz tradycyjne stemple, datowniki, numeratory, kieszonkowe. Wysoka jakość i atrakcyjna cena. Szybka realizacja. Zapraszamy.

Fotoobrazy na płótnie, PCV i aluminium

Drukujemy atrakcyjnie wyglądające fotoobrazy  z dowolną grafiką dostarczoną przez Was lub z naszą bogatej biblioteki wzorów. Wydruk na płótnie, płycie PCV lub na aluminium. Utrwal swoje wspomnienia. Idealne na prezent.

Wizytówki – już od 100 szt.

Przypominamy, że mamy w ofercie wizytówki dostępne w nakładach już od 100 szt. Elegancki 350 g. papier kreda mat. W wyższych nakładach możliwość bardzo atrakcyjnych uszlachetnień: folia błysk, mat, soft touch czy lakier wybiórczy UV. Przygotujemy atrakcyjny projekt graficzny. Zapraszamy.

Sezon na reklamę zewnętrzną

Sezon na reklamę zewnętrzną w pełni. Wykonujemy tablice, szyldy, banery, kasetony, oklejanie witryn i samochodów oraz inne. Temperatury sprzyjają, czas pomyśleć nad REKLAMĄ. Zapraszamy.

Oklejenie samochodu

Kolejne przez nas wykonane oklejenie samochodu w technice folii wycinanej na ploterze tnącym. Jest to bardzo atrakcyjna forma reklamy. Możemy uzyskać ciekawy efekt wizualny za bardzo atrakcyjną cenę.

Fototapety – zmień mieszkanie albo firmę

Wakacje to czas, gdy częściej myślimy o zmianach w domu lub firmie. Jeżeli chcecie bez wielkiego wysiłku efektownie odmienić wnętrze swojego mieszkania zapraszamy do nas po fototapetę z dowolnym nadrukiem 🙂

Nowy wzór zaproszenia

To zaproszenie jest w naszym katalogu od niedawna, ale już zdążyło podbić wasze serca . Koperta różowa lub biała do wyboru. Możliwa jest też modyfikacja ilości stron. Na zdjęciu wersja dwie kartki plus kalka.

Eleganckie ulotki DL

Jeden z naszych ostatnich projektów – ulotki DL składane na XXX Ogólnopolską Spartakiadę Prawników Radom 2019.

ul. Żeromskiego 51A
(wejście od Kilińskiego)
26-600 Radom

biuro@strefa-grafiki.pl

tel. 509 015 750