Oferta

Strefa Grafiki - fotoobrazy

Fotoobrazy

Fotoobrazy są nowoczesnym elementem wystroju wnętrza, a także wyjątkowym prezentem dla naszych bliskich. Obraz drukowany jest na płótnie naciąganym na drewnianą ramę. Wykonujemy również fotoobrazy drukowane na folii samoprzylepnej matowej (również z dodatkowym laminatem stałym) i naklejane na płytę PCV oraz bezpośrednio nadrukowane w technice UV na płycie aluminiowej typu „dibond”.

Strefa Grafiki - fotoobrazy na płótnie

Obrazy na płótnie

Obraz drukowany jest na płótnie naciąganym na drewnianą ramę (blejtram). Bawełniane płótno stanowi trwałe i bezpieczne podłoże dla drukowanego motywu. Nasycenie kolorów i właściwa rozdzielczość pozwalają na zachowanie trwałości i przejrzystości drukowanego wzoru. Standardowa grubość boku obrazu to 2 cm a szerokość 4,5 cm. Wydruk zabezpieczony jest specjalnym laminatem. Maksymalny wymiar dla pojedynczego obrazu to 120x90cm.

Strefa Grafiki - fotoobrazy wydruk przyklejony na płytę

Wydruk na folii

Grafikę drukujemy na matowej folii samoprzylepnej oraz zabezpieczamy dodatkowo laminatem stałym mat. Wydruk naklejamy na płytę PCV o grubości od 3 – 10 mm lub aluminiowej. Obraz jest lekki i dzięki temu można go od razu powiesić na ścianie lub oprawić w dowolną ramę. Folia zapewnia wierne odwzorowanie kolorów a laminat zabezpiecza od uszkodzeń mechanicznych i promieniowania UV.

Strefa Grafiki - fotoobrazy wydruk bezpośredni UV

Wydruk bezpośredni UV

Jest to bardzo trwałe rozwiązanie gdyż nadruk nanoszony jest bezpośrednio na płytę aluminiową lub PCV i utrwalany światłem. Płyty aluminiowe dostępne są w wielu kolorach a nadruk można wykonać z użyciem koloru białego co może zapewnić bardzo oryginalne rozwiązania. Płytę można powiesić na ścianie lub oprawić w ramę.

ul. Żeromskiego 51A
(wejście od Kilińskiego)
26-600 Radom

biuro@strefa-grafiki.pl

druk@strefa-grafiki.pl

tel. 509 015 750

tel. 509 015 850