Oferta

Strefa Grafiki - naklejki

Naklejki

Wykonujemy naklejki w technice druku cyfrowego na papierze samoprzylepnym matowym lub błyszczącym. Również drukujemy naklejki na maszynie eko-solwentowej na folii mat, błysk lub transparentnej. Mogą być dodatkowo laminowane dla podwyższenia trwałości. Naklejki magnetyczne wykorzystują specjalną folię magnetyczną na którą naklejamy wydruk na folii. Naklejki 3D są pokryte warstwą specjalnej żywicy która po wyschnięciu daje efekt wypukłości.

Strefa Grafiki - naklejki nacinane

Nacinane na ploterze tnącym

Samoprzylepne etykiety z folii są odporne na wilgoć i promieniowanie UV. Etykiety wyodrębniane są z pełnego arkusza za pomocą cięcia na ploterze tnącym. Otrzymują Państwo cały arkusz z naciętymi kształtami etykiet które można pojedynczo odklejać.

Strefa Grafiki - naklejki magnetyczne

Magnetyczne

Folia magnetyczna jest to namagnesowane elastyczne tworzywo sztuczne, które przylega do powierzchni metalowych (np. lodówka, samochody, metalowe tablice itp.). Etykiety na podkładzie magnetycznym to doskonałe gadżety reklamowe, jak również materiały informacyjne i ekspozycyjne. Istotną zaletą w stosunku do materiałów samoprzylepnych, jest możliwość wielokrotnego ich „przyklejania” i „odklejania” bez uszkodzenia.

Strefa Grafiki - naklejki 3D

Nalepki 3D

Wylana na powierzchnię kolorowej, samoprzylepnej etykiety przezroczysta, poliuretanowa żywica nadaje jej niepowtarzalny, luksusowy, trójwymiarowy wygląd oraz zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nalepki 3D są odporne na wilgoć, promieniowanie UV a także na uszkodzenia mechaniczne. Idealnie nadają się jako znaki firmowe dla wszelkiego rodzaju produktów: komputerów, samochodów, mebli, sprzętu elektronicznego, agd itp.

ul. Żeromskiego 51A
(wejście od Kilińskiego)
26-600 Radom

biuro@strefa-grafiki.pl

tel. 509 015 750