Oferta

Strefa Grafiki - Strony www

Strony WWW

W dzisiejszych czasach, każda nowoczesna, szanująca się firma posiada własną stronę www. Strona internetowa przestała być luksusem, stała się koniecznością. Nowi klienci lub partnerzy biznesowi w większości przypadków zaczynają poszukiwania firm z interesującej ich branży właśnie w internecie.

Od wielu lat projektujemy profesjonalne, nowoczesne, responsywne i oczywiście pięknie wyglądające strony internetowe. Wszystkie nasze projekty dostosowane są do wyświetlania na telefonach komórkowych, tabletach, laptopach o również na dużych ekranach nowoczesnych monitorów. Nie zapominamy o tym że obecnie strona www nie musi być statyczna. Umieścimy na Twojej stronie animowane elementy, nowoczesne galerie, formularze a również pliki wideo.

Jeśli nie posiadasz jeszcze strony www, lub Twoja Strona jest już przestarzała, czas to zmienić! Zaufaj profesjonalistom i pamiętaj że 5 sekund to czas, w jakim powstaje pierwsze wrażenie. To od niego zależy Twój wizerunek oraz to czy osiągniesz sukces. Jako doświadczona firma z chęcią wykonamy profesjonalną stronę internetową również dla Twojej firmy.

Strony www

Oferujemy wykonania atrakcyjnych graficznie stron i serwisów internetowych dla firm, organizacji i wydarzeń. Możemy również zająć się stałym prowadzeniem strony tzn. aktualizacją oprogramowania, dodawania i zmieniania treści, zdjęć, aktualizacji katalogu produktów czy usług.

Sklepy internetowe

Oferujemy wykonanie sklepów internetowych na bazie najpopularniejszych skryptów. Chętnie zajmiemy się administracją sklepem tzn. dodawaniem i usuwaniem produktów. Przygotowaniem promocji.

Social Media

Zajmujemy się prowadzeniem kampanii w mediach społecznościowych. Założymy konto na facebook’u czy google. Pomożemy w prowadzeniu fan page’a. Przygotujemy kampanie reklamowe.

Nasze ostatnie realizacje

Strefa Grafiki Radom - projektowanie stron www

struga60.pl

Serwis internetowy dla nowej inwestycji mieszkaniowej i usługowej w Radomiu.

Strefa Grafiki Radom - projektowanie stron www

strefa-zaproszen.pl

Zaproszenia ślubne, na komunię i chrzest. Strona internetowa.

Strefa Grafiki Radom - projektowanie stron www

montostalradom.pl

Serwis internetowy dla firmy Montostal Radom, zajmującej się kompleksowym wykonawstwem montażu zbrojenia w całej Polsce.

Strefa Grafiki Radom - projektowanie stron www

edibram.pl

Strona  www przygotowana dla firmy zajmującej się wykonywaniem bram, ogrodzeń, balustrad i schodów.

Strefa Grafiki Radom - projektowanie stron www

komornikradom.pl

Serwis internetowy konacelarii komorniczej z systemem wyświetlania licytacji komorniczych.

Strefa Grafiki Radom - projektowanie stron www

stylowyparkiet.pl

Serwis internetowy dla salonu podłóg, drzwi i okien z Legionowa.

ul. Żeromskiego 51A
(wejście od Kilińskiego)
26-600 Radom

biuro@strefa-grafiki.pl

tel. 509 015 750